TOPlist

Ženu na Liberecku zbil její nezletilý syn

Policisté v pátek zadokumentovali výpověď 36leté ženy z Liberce o tom, jak ji doma verbálně a pak i fyzicky napadl její vlastní nezletilý syn. Tomu předcházela hádka s její matkou ( synovou babičkou ), která s oznamovatelkou nemá dobré vztahy a chlapce proti ní manipuluje.

Matku držel pod krkem, vyhrožoval i mladší sestře

V důsledku této atmosféry došlo ve čtvrtek ráno k tomu, že ji syn velmi vulgárně urážel a potom jí ublížil i fyzicky dvěma údery pěstí do hlavy, po kterých se ještě uhodila o balkonové dveře. Pak jí držel pod krkem tak pevně, že se nemohla nadechnout a nakonec jí kopl do břicha. Vzhledem k tomu, že je syn urostlý a má poměrně velkou sílu, bojí se, co bude dál. Navíc chlapec vyhrožuje  své mladší sestře, že ji také zbije. Zatím naštěstí zůstalo jen u výhrůžek, ale dívka z něj má i přesto strach.

Útok od syna nečekala

Matka po jeho útoku musela vyhledat lékařské ošetření s pohmožděninami a podlitinami. Také pociťuje bolesti při pohybových aktivitách, které před napadením vykonávala naprosto bez problémů. Pokud by jí takto ublížil dospělý člověk, zodpovídal by se nejspíš z pokusu o ublížení na zdraví.

Oznamovatelka od vlastního syna takový útok nečekala.

Policisté se nyní budou případu pečlivě věnovat a zjišťovat veškeré  poměry v rodině. Útočník za své chování ještě není trestně odpovědný, policisté nicméně vyrozumí o události odbor sociálně právní ochrany mládeže, který přijme potřebná opatření.

por. Bc. Ivana Baláková

Inzerce