TOPlist

Ze skladů zmizely věci za více než 180 tisíc korun. Zloděj bral žebříky i háčky na ryby

Přerovští policisté pátrají po neznámém pachateli, který se ve dnech 15. – 22. února 2016 vloupal do dvou skladů ve skladovém areálu v obci na Přerovsku.

Z prvního skladu pachatel odcizil větší množství rybářského vybavení, ze druhého pak zahradní nářadí a sportovní vybavení. Odcizeno tak bylo například jedno rybářské křeslo, osm elektronických hlásičů na ryby, patnáct rybářských udic včetně navijáků, dva hliníkové a tři dřevěné žebříky, čtyři hliníkové disky se zimními pneumatikami značky Bridgestone, dva křovinořezy značky Alko, průmyslový vysavač značky Phillips, akumulační nůžky na živý plot značky Gardena, jezírkový filtr Laguna, sypací vozík značky Gardena, vertikutátor značky Gardena, tři páry dětských lyží a dvě plachty, dva stěžně a dvě ráhna na windsurfing.

Škoda způsobená odcizením věcí byla vyčíslena na více než 183 tisíc korun. Na další 2 tisíce korun byla pak vyčíslena škoda poškozením zařízení. V případě dopadení a odsouzení pachateli tohoto skutku za přečin krádež hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let.

por. Bc. František Kořínek

Inzerce