TOPlist

Zdrogovaný Polák se dobýval do areálu dopravního podniku a požadoval odvoz domů

Na vrátnici hradeckého dopravního podniku se po třiadvacáté hodině objevil mladík polské národnosti. Umanutě se dožadoval odvozu domů. Nedal si vysvětlit, že ho nikdo nikam neodveze.

 

Vypadalo to, že vůbec netuší, kde je a co dělá. Mluvil scestně, nesouvisle a vedl polemiku o nereálných věcech a mimozemšťanech. Bylo zjevné, že je pod vlivem návykové látky. Po konzultaci se záchrannou službou bylo rozhodnuto o jeho převozu na Emergency. Zde se mladík začal chovat agresivně, neustále křičel, nadával a snažil se vytrhnout z popruhů, kterými byl připoután. To se mu nakonec i podařilo.

Hrozilo nebezpečí, že napadne zdravotnický personál. Strážníci, za pomoci zřízenců, položili agresivního muže zpět na lůžko a nasadili mu pouta. Asistovali pak při aplikaci uklidňující injekce. Po zklidnění byl převezen na oddělení intenzivní péče.

Laboratorní vyšetření potvrdilo přítomnost většiny známých drog, amfetaminu, LSD, extáze, kokainu i marihuany. Při lékařské prohlídce byly u mladíka nalezeny klíčky od BMW. Vozidlo této značky spatřila jedna z hlídek městské policie odstavené u hradeckého letiště. Za stěračem mělo vzkaz psaný v polštině.

Veškeré informace pak strážníci sdělili hospitalizovanému devatenáctiletému Polákovi.

Inzerce