TOPlist

Zásahová jednotka zadržela pachatele nočního pobodání na Jižním Městě

V sobotu kolem půl sedmé v podvečer pobodal bývalý přítel současného partnera cizinky u schodiště metra stanice Háje v Kupeckého ulici na Praze 11.

Podle prvotního šetření došlo na místě k incidentu mezi dvěma muži, a to právě kvůli mladé ženě. Incident vyvrcholil pobodáním jednoho z nich.

Útočník z místa činu okamžitě utekl a napadený devětatřicetiletý muž skončil v nedaleké nemocnici, kde se podrobil operaci.

Na místo dorazila hlídka Místního oddělení, výjezdové skupiny SKPV Obvodního i Krajského ředitelství a samozřejmě také kriminalisté – operativci.

Případem se začali ihned zabývat detektivové ze čtvrtého policejního obvodu, kteří podezřívají pětadvacetiletého mladíka ze spáchání pokusu těžkého ublížení na zdraví a za tento skutek mu v případě odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Ještě večer kriminalisté znali útočníkovu totožnost.

Policisté z pražské zásahové jednotky pak v neděli, asi hodinu po poledni, násilím vnikli do bytu v Jánošíkově ulici v Praze 4, kde podezřelého muže za užití donucovacích prostředků zadrželi. Následně byl podezřelý muž eskortován na policejní oddělení k dalším úkonům.

Inzerce