TOPlist

Z kanceláře v Šumperku si odnesl notebooky

V pátek 5. února 2016 v době polední přestávky se vloupal neznámý pachatel do kanceláře v budově Obchodního korza a.s. na ulici Dr. E. Beneše v Šumperku. Z kanceláře odcizil dva notebooky včetně příslušenství. Poškozená firma škodu předběžně vyčíslila na bezmála 57 tisíc korun.

Nepozná ho někdo?

Pachatele zachytily bezpečnostní kamery umístěné v prostorách obchodního domu. Na chodbě u schodiště počkal, až zaměstnanci z kanceláře odejdou na oběd a poté se do kanceláře vloupal. Jednalo se o muže ve věku 40 – 45 let, vysokého 180 – 185 cm, štíhlé postavy, obličej měl částečně zarostlý vousy, tzv. strniště, na očích měl brýle s černými obroučkami. Na sobě měl světlou bundu, modré kalhoty, na nohou bílou sportovní obuv a na hlavě kšiltovku. Přes levé rameno, křížem k pravému boku měl zavěšenou tašku.

Dosavadním šetřením ve věci se nepodařilo ustanovit pachatele, a proto se nyní kriminalisté obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při jeho ztotožnění. S informacemi k muži z kamerového záznamu se mohou občané obrátit na kterékoli oddělení policie případně na linku 158.

por. Mgr. Marie Šafářová

Inzerce