TOPlist

Vykopl vchodové dveře od domu i od bytu, pak vyhrožoval zabitím

Policisté z obvodního oddělení policie Nýřany se v současné době zabývají případem porušování domovní svobody a nebezpečné vyhrožování.

Tohoto jednání se měl dne 6. února 2016 dopustit 30 letý muž v obci Tlučná, když vykopl vchodové dveře od místního bytového domu, ve kterém se posléze za užití násilí snažil vniknout do jednoho z bytů, přičemž neustále vyhrožoval ublížením na zdraví a zabitím muži, který tento byt obývá společně s přítelkyní a její dcerou.

Skončil v policejní cele

Agresivní muž po neúspěšném vniknutí do bytu objekt opustil, avšak po krátké době se dovnitř opět vrátil a ještě s větší intenzitou se snažil vniknout do bytu, což se mu po určité chvíli podařilo, když vykopl vchodové dveře od bytu. Následně za neustálého vyhrožování se v bytě pokusil napadnout 28-letého muže. V tom se mu úspěšně pokusila zabránit přítelkyně napadeného muže. Agresivní muž poté odešel.

Policisté na základě souhlasu okresního státního zástupce muže vypátrali a zadrželi. Hlídka muže posléze převezla do policejní cely v Plzni.

Muži za jeho jednání hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

nprap. Ing. Jan Koželuh

Inzerce