TOPlist

VIDEO: Žena odcizila na výstavě diamanty za půl milionu

Chvíli před půl pátou odpoledne přijali v sobotu místní policisté oznámení o krádeži diamantů na výstavě v pražských Letňanech. Pachatelka stále uniká.

Jelikož se jednalo dle oznámení o diamanty v hodnotě přesahující půl milionu korun, vyjeli rovnou na místo kriminalisté stálé výjezdové skupiny třetího policejního obvodu. Ti z videozáznamů zjistili, že se krádeže dopustila neznámá žena štíhlé, přibližně 165 cm vysoké postavy, ve věku kolem třiceti pěti let.

Ta byla v době krádeže oblečená do bílé halenky s černým lemováním, černých kalhot, legín, či „elasťáků“, na nohou měla letní obuv, takzvané žabky, a přes rameno černou kabelku, která má bílé uši. Žena má černé vlasy, které měla v době krádeže schované pod rybářským kloboučkem barvy bílá káva.

Z videí je zřejmé, že se u stánku zastavila celkem dvakrát. Při první návštěvě si plato s diamanty připravila na kraj pultu, při druhé kazetu s jedenasedmdesáti klenoty odcizila. Kriminalisté touto cestou prosí o pomoc při pátrání po popsané pachatelce a po diamantech samotných.

Jakékoliv informace, které by mohly mít souvislost s tímto případem, mohou pozorní spoluobčané předat policistům cestou linky tísňového volání 158.

no images were found


TEXT + FOTO + VIDEO: PČR

Inzerce