TOPlist

VIDEO: Žena bodla přítele nožem, ten na místě vykrvácel

V pátek kolem dvacáté hodiny se opakovaně nepohodli partneři v bytě v ulici Vaňkova v Praze 9. Spor nakonec skončil tragicky.

Jak policisté při následném prošetřování zjistili, jednalo se o další spor v rámci dlouhodobě neutěšené situace mezi touto dvojicí, tedy mezi čtyřiapadesátiletou ženou a dvaačtyřicetiletým partnerem. Žena ale tentokrát vzala do ruky kuchyňský nůž, se kterým začala partnera nejprve ohrožovat, a poté mu zasadila jednu ránu do pravé horní části hrudníku.

Zranění způsobené tímto jedním zásahem bylo ale natolik fatální, že mu muž na místě podlehl, a to i přes téměř okamžitou resuscitaci přivolaných záchranářů a hlídek PMJ Praha. Nutno také zmínit, že podstatnou roli v celé události sehrál alkohol. Zadržená žena je v tuto chvíli podezřelá z trestného činu těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, za který jí v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na šestnáct let.

Nicméně případ jako takový je na samotném začátku prošetřování, kdy nelze vyloučit jeho překvalifikování na trestný čin vraždy. V tom případě by jí hrozil trest minimálně o dva roky delší.

no images were found

Inzerce