TOPlist

VIDEO: Vlek nákladního vozu se vychýlil z osy, v protisměru se střetl s autem

Ve středu v podvečer došlo na silnici spojující Brandýsek a Třebusice na Kladensku k vážné dopravní nehodě, při které došlo ke střetu vleku nákladního automobilu s osobním vozidlem VolksWagen Golf. V osobním vozidle zůstala po nehodě zaklíněná jeho řidička (1981).

Na místo okamžitě vyjela jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Kladno (družstvo + vyšetřovatel), posádky RLP a RZP ZZS ASČR, hlídka OO PČR Kladno – venkov, hlídka DI Kladno a kriminalisté SKPV. Pro vážnost zranění řidičky byl na místo přivolán vrtulník LZS.


Vlek, který se při jízdě do zatáčky pravděpodobně vychýlil ze své osy a přejel do protisměru, kde se střetl s Golfem, skončil po nehodě převrácený koly vzhůru. Řidičku osobního automobilu vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení kladenští hasiči. Následně ji předali do péče ZZS ASČR a posádky LZS Kryštof 01.

Žena byla následně transportována letecky do jedné z pražských nemocnic. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřují policisté z DI Kladno společně s kriminalisty. Silnice byla po dobu zásahu složek IZS zcela uzavřena.

no images were found

Inzerce