TOPlist

Ústecká policie si společně s pražskou zásahovou jednotkou došlápla na výrobce pervitinu

Ve středu ve čtyři hodiny ráno byla spuštěna realizace zhruba osm měsíců rozpracovaného případu výroby a následné distribuce pervitinu v lokalitě Krásného Března. Akce začala uzavřením ulice Přístavní v obou směrech, kdy následně zásahová jednotka Ústeckého kraje společně se zásahovou jednotkou Správy hl.m.Prahy provedly pět domovních prohlídek v ulici Matiční, Svádovská a Pekařská.

Youtube Video
Podívat se na video

Při těchto prohlídkách bylo zadrženo celkem osm osob – z toho šest mužů ( 21,35,38,48, 46,50) a dvě ženy (35,40). Dále byly zajištěny dvě laboratoře na výrobu pervitinu, několik gramů pervitinu, finanční hotovost a plynová pistole. Všechny tyto zajištěné věci budou odeslány na odbornou expertízu. Akce trvala zhruba šest hodin a podílely se na ní i další složky jako je celní správa, cizinecká policie, orgán péče o dítě a městská policie Ústí nad Labem.

Ještě v tuto chvíli se na realizaci stále pracuje. Dvěma mužům (46,50) již bylo sděleno obvinění z trestných činů Nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy a Výroby a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu.

Inzerce