TOPlist

VIDEO: Trojice agresorů napadla policejní hlídku, dva policisté jsou zraněni

Otec se svým synem a jeho přítelkyní uspořádal v sobotu večer ve svém bytě v Čiklově ulici v Praze večírek. Trojice osob (ročníky narození 1964, 1984 a 1989) si přivolala taxislužbu, která navíc měla odvézt i jejich vozidlo.

Poté, co taxikář čekal před domem delší dobu, šel se zeptat dovnitř, zda má ještě čekat. Trojice osob však v tu chvíli začala být velmi agresivní a řidič taxislužby si proto na místo přivolal přes tísňovou linku 158 policejní hlídku.

Na místo dorazila hlídka místního oddělení Nové Město, která chtěla celou situaci vyřešit. V průběhu zákroku však byla trojicí napadena a dva policisté byli zraněni. Na místo se v rámci volání o pomoc dostavilo několik dalších hlídek PČR (jako první hlídka dopravních policistů) a posádka ZZS hl.m. Prahy. Oba napadení policisté skončili v pracovní neschopnosti.

Trojice osob byla zadržena a umístěna do policejní cely. Po propuštění si trojice vyslechla obvinění pro trestný čin násilí proti úřední osobě (ve II. odstavci), kdy všem třem pachatelům hrozí až 6 let ve vězení.

Inzerce