TOPlist

VIDEO: Při čelním střetu dvou vozidel v Brandýse nad Labem zemřel člověk

V ulici Ivana Olbrachta v Brandýse nad Labem došlo v úterý krátce po 21:30 k vážné nehodě, respektive k čelnímu střetu dvou osobních vozidel (Škoda Favorit a Škoda Octavia combi).

Na místo okamžitě vyrazily nejbližší hlídky OO PČR, DI PČR Praha východ, MP Stará Boleslav, posádky RZP a RLP ZZS Středočeského kraje a jednotky HZS Středočeského kraje stanice Stará Boleslav a JSDH Brandýs nad Labem.

Po příjezdu na místo zjistily složky IZS, že se zde nachází vážně zraněný řidič z vozidla Škoda Favorit. Na místo byl proto vyžádán přílet vrtulníku LZS Kryštof 01.

Záchranáři ve spolupráci s hasiči zahájili u řidiče Favoritu resuscitaci. Po několika desítkách minut však musel zasahující lékař konstatovat smrt. Vrtulník se tak vracel do Prahy na svou základnu prázdný. Ženě se zhmožděným hrudníkem a muži s řeznými ranami na předloktí poskytli záchranáři odborné ošetření a poté je oba přepravili do vinohradské nemocnice v Praze. Dvě děti byly transportovány ke kontrolnímu vyšetření do Nemocnice Na Bulovce. Celkově se tedy při nehodě zranili 4 lidé.

Silnice byla v místě nehody uzavřena, dopravu odkláněli strážníci, policisté i hasiči. Na místo dorazila výjezdová skupina SKPV, která společně s policisty z DI PČR nehodu šetří.

no images were found

Inzerce