TOPlist

VIDEO: Policisté na Chebsku zadrželi čtyři muže pěstující a prodávající drogy

Pětiměsíční práce chebských kriminalistů zabývající se problematikou v oblasti drog se vyplatila. Při realizaci případu byly zadrženy celkem 4 osoby. Tři z nich při domovních prohlídkách v Mariánských Lázních. V bytě bylo zajištěno 666 rostlin konopí ve třech in-door stanech a baru, kde docházelo k distribuci marihuany, bylo zajištěno okolo 200 g sušiny konopí. Všechny tři osoby, které byly zadrženy, se pokusily o útěk. Ten se ale nikomu nezdařil. Organizátor distribuce drog je také majitel jednoho z Grow shopů a vlastník zmíněného soukromého baru, kde se marihuana prodávala. Barmani v baru byli zároveň také distributoři drog.

Díky dobré práci kriminalistů byl předán německým kolegům důležitý poznatek, že máme podezření o převozu drogy za hranice. Němečtí kolegové na naši informaci okamžitě zareagovali a zadrželi podezřelé osobní vozidlo s osádkou, kde nalezli 180 g sušiny, která pocházela z výše uvedeného baru.

Všem obviněným osobám za nedovolenou výrobu a nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy hrozí až 10letý trest odnětí svobody. Na dva obviněné budou kriminalisté podávat státnímu zástupci návrh na vzetí do vazby.

no images were found

nprap. Mgr. Kateřina Böhmová
tisková mluvčí PČR

Inzerce