TOPlist

VIDEO: Policisté a strážníci pátrali po pohřešovaném nemocném muži

Rozsáhlá pátrací akce doprovázela pohřešování 25 letého nemocného Honzy, ten si v ústavu v Praze 4 sbalil bačkůrky s vodou a poté odešel. Mladý muž trpí různými chorobami, mimo jiné silnou cukrovkou.

V lesním porostu, poblíž ulice U Lesního Divadla, začali pátrat policisté, mimo jiné ze Speciální pořádkové jednotky Praha, dále pak psovodi městské policie, a to jak z hlídkové služby, tak psovodi záchranáři, a dále pak psovod policejní.

Všichni zúčastnění procházeli své úseky, které jim přidělil policista – pátrač. Nicméně v lesním porostu se mladého muže nalézt nepodařilo.

Po desítkách minut pátrání se v radioprovozu ozvala zpráva s tím, že podobný muž byl nalezen na Barrandově. Pátrač na místo okamžitě vyjel společně s hlídkou OHS Praha IV.

Honzíka se opravdu podařilo nalézt na barrandovském místním oddělení, kam byl převezen po svém nalezení. Na Barrandově mladý cestovatel zazvonil na zvonek cizímu muži, ten si všiml pátrání v televizním zpravodajství a muže poznal, okamžitě proto kontaktoval policisty.

Nemocného Honzíka vyšetřil ještě na barrandovském místním oddělení záchranář, který usoudil, že je v pořádku. Policisté z OHS Praha IV. poté Honzíka odvezli zpět do ústavu, úsměv na jeho tváři značil, že se již těší „domů“. Zvuk majáků a modré světlo VRZu mladíka poté potěšilo o to více. Svým lidským přístupem dokázali policisté z OHS Prahy IV., že to jsou policisté na svých místech.

no images were found

Inzerce