TOPlist

VIDEO: Ostravským policistům ujížděl motorkář, nakonec havaroval

V neděli před polednem ujížděl ostravským policistům řidič motocyklu, v pondělí pak policistům v Ostravě ujížděl řidič Octavie. Ani jeden z ujíždějících nemají řidičské oprávnění.

Policisté se třiadvacetiletého řidiče motocyklu pokusili zastavit v ostravských Vítkovicích. Muž ale nerespektovat výzvy policistů a začal ujíždět. Při ujíždění ohrozil ostatní účastníky silničního provozu, ujížděl mimo jiné také v protisměru.

Když pak motorkář havaroval na louce, pokusil se policistům utéct. Když ho policisté dopadli, bylo lustrací zjištěno, že nevlastní potřebné řidičské oprávnění.

V pondělí pak policistům ujížděl řidič Octavie, ten odmítl zastavit k běžné silniční kontrole v ostravské Dubině. Muž přejel travnatý pás a ujížděl protisměrem. Jeho ujíždění skončilo až u Paskova, kde havaroval do příkopy. I se spolujezdkyní se pak řidič pokusil o útěk směrem do pole, nicméně marně.

Důvod řidičova počínání osvětlila následná lustrace. Muž má vysloveny 3 platné zákazy řízení a registrační značka na Octavii patřila jinému odcizenému vozidlu.

Inzerce