TOPlist

Více než hodinu znásilňoval ženu u fotbalového stadionu v Edenu. Nepoznáváte muže?

V sobotu 2. března šla šestapadesátiletá žena z nákupu. U fotbalového stadionu v Edenu jí oslovil muž, nabídl jí pivo a chtěl si půjčit zapalovač, to ale žena odmítla. Ženu muž poté ještě chvilku sledoval a u železničních kolejí na panelové cestě poblíž ulice Pod Altánem na ženu zaútočil, tam jí povalil na zem, začal jí dusit a pak znásilnil. Žena se snažila všemocně bránit, ale proti dobře disponovanému muži neměla šanci. Muž ženu znásilňoval více než hodinu, pak z místa odešel… Jedno z poznávacích znamení je piercing v podobě čtyř kuliček na penisu.

Ještě před tím, než muž ženu znásilnil, ho k jeho smůle zachytilo několik kamer, policisté nyní po muži a jeho totožnosti pátrají. Pokud muže poznáváte, obraťte se prosím na linku 158, policisté by si s mužem rádi popovídali.

Popis pachatele: Věk kolem 45 let

Výška asi 180 centimetrů

Snědá pleť, mohutná sportovní postava a pod nosem odrostlé chmýří světlé barvy

Mezi penisem a šourkem měl piercing v podobě čtyř kuliček

Pravděpodobně se jednalo o cizince, který sice při přepadení moc nemluvil, ale podle toho co řekl, tak se poškozená domnívá, že by se mohlo jednat o Ukrajince nebo Rusa. Oblečený byl do lehké, asi šusťákové červené bundy bez kapuce se zapínáním na zip a modrých tmavších riflí.

Za trestný čin znásilnění pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Inzerce