TOPlist

Ve Felicii, která narazila do stromu, cestovalo 6 lidí, řidič zemřel při transportu vrtulníkem

V noci ve 3:01 přijal dispečink linky 155 informaci o vážné nehodě osobního vozu Škoda Felicie u Kutné Hory ve směru na Neškaredice, kde řidič nezvládl řízení a narazil do stromu.

Při střetu bylo zraněno celkem šest osob – z toho čtyři osoby těžce a dva středně těžce. Na místo byl vyslán vrtulník pražské letecké záchranné služby a šest pozemních posádek středočeské záchranky. Vyjela rovněž jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Kutná Hora a povolány byly hlídky OO PČR Kutná Hora, DI PČR a také výjezdová skupina SKPV Kutná Hora.

Čtyři těžce zraněné osoby se nacházely v akutním ohrožení života a byla u nich nutná intenzivní péče včetně připojení na plicní ventilaci. Všechny tyto osoby byly po nehodě v bezvědomí.

Po ošetření byli všichni zranění přepraveni do nemocnic – letecky do Ústřední vojenské nemocnice, pozemní cestou do vinohradské nemocnice, motolské nemocnice, do nemocnice v Kolíně, v Hradci Králové a Kutné Hory. Vážně zraněný řidič při transportu vrtulníkem LZS do Ústřední vojenské nemocnice zemřel.

Inzerce