TOPlist

V Sezimovo Ústí byl poškozen mincovník na WC. Hledají se svědci události

Policie pátrá po pachateli, který v odpoledních hodinách středy dne 6. ledna 2016, s největší pravděpodobností v době okolo druhé hodiny odpolední, poškodil mincovní vstupní automat na dveřích pánské toalety, umístěné v budově čp. 683 na náměstí Tomáše Bati v Sezimově Ústí II.

Poškozením řídící jednotky a vypáčením schránky na mince, včetně odcizení finanční hotovosti, způsobil Městu Sezimovo Ústí souhrnnou hmotnou škodu ve výši bezmála 11 000 korun.

Vzhledem k tomu, že se jedná o objekt v prostoru autobusových zastávek, prodejních stánků a prodejny železářství, je více než pravděpodobné, že si mohl počínání pachatele, doprovázeného zcela jistě odpovídajícím hlukem, někdo všimnout.

Možná někdo viděl něco důležitého?

Proto policisté žádají obyvatele či návštěvníky města Sezimova Ústí, o spolupráci. Jednat by se mělo o ty, kteří se uvedené středy 6. ledna 2016 okolo druhé hodiny odpolední nacházeli na náměstí T. Bati či přilehlé ulici Rudé armády, a mohli si tak v souvislosti s uvedeným případem všimnout jakéhokoliv důvodného dění, zejména výskytu podezřelé osoby či osob, zřejmě s nářadím (rozbrusem, páčidlem či kladivem), případně v místě odstaveného podezřelého vozidla, aby své poznatky předali policistům místního obvodního oddělení na jejich služebně. (V budově Územního odboru PČR na Soběslavské ulici v Táboře, telefonním čísle 974 238 730, případně cestou linky číslo 158).

por. Mgr. Miroslav Doubek 

Inzerce