TOPlist

V Prostějově skončili během jediného týdne tři muži na záchytce

Na základě telefonického sdělení vyslána hlídka před třiadvacátou hodinou k dálničnímu mostu, kde u nedaleké autobusové zastávky ležel na zemi muž s drobným poraněním v obličeji. Následně vyšlo najevo, že po návštěvě restaurace se vracel domů a při vedení jízdního kola upadl. Samostatného pohybu ale nebyl schopen a dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 2,30 promile.

 

Na druhý den vyjížděla hlídka pro změnu k Azylovému centru. Zde se nacházel opilý muž, dožadující se vstupu. Své jednání nebyl schopen kontrolovat. Nadýchal 3,93 promile.

Třetího opilce objevila hlídka v nočních hodinách polonahého, pohybujícího se přímo po silnici v ulici Šárka. Jelikož jednadvacetiletý mladík vykazoval známky agresivity vůči dvojici kamarádů, kteří v průběhu řešení dorazili na místo, byly proti němu použity donucovací prostředky hmaty, chvaty a následovalo nasazení pout. Dechovou zkouškou u něj zjištěno 3,49 promile.

Všichni zmínění pánové skončili na záchytné stanici v Olomouci. Trojici čeká správní řízení pro podezření z přestupků proti veřejnému pořádku a ve dvou případech i pro porušení občanského soužití.

Inzerce