TOPlist

V masce čerta přepadl benzínku v Hrádku nad Nisou


Kriminalisté pátrají po muži, který má na svědomí loupež na čerpací stanici v Hrádku nad Nisou z prvního březnového dne tohoto roku.

Již od 1. března tohoto roku pátrají liberečtí kriminalisté i hrádečtí policisté po pachateli loupeže na čerpací stanici v Liberecké ulici v Hrádku nad Nisou. Krátce před devátou hodinou večer vstoupil do prostoru prodejny čerpací stanice neznámý muž ve výrazné žluté bundě s kapucí na hlavě a maskován na obličeji maskou čerta. Pod pohrůžkou  násilí s nožem v ruce přistoupil k pultu s kasou a požadoval po obsluze prodejny vydání finanční hotovosti. To ještě netušil, že pokladna toho příliš neukrývá. Sáhl si do kasy a k velkému údivu tam na něj čekalo pouze 15 EUR. Z místa odešel zřejmě velmi zklamán ve spěchu neznámo kam. Při odchodu měl namířeno směrem k centru města Hrádek.

Obsluha neutrpěla zranění


Obsluha neutrpěla během incidentu naštěstí žádné zranění. Kriminalisté nyní intenzivně po pachateli v masce čerta pátrají. V tuto chvíli se obracíme s žádostí o pomoc při pátraní na širokou veřejnost. Muž měl být okolo 165 cm vysoký, štíhlé postavy. Na sobě měl žlutou mikinu či bundu (tzv. klokanku) s kapucí, modré kalhoty, sportovní obuv výrazně zelené barvy. Hovořil česky. Maska, kterou měl na obličeji, měla bílý podklad vybarvený červenou a černou barvou.

Volejte 158


V případě, že se si někdo poblíž čerpací stanice v danou dobu všiml pohybu uvedené osoby či zda někdo na základě uvedeného popisu muže na fotografiích poznává (zejména na základě výrazných bot, či bundy), předávejte tyto informace policistům prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Podaří-li se kriminalistům pachatele dopadnout, hrozí mu za loupež, i přesto že si odnesl tak malou částku, až desetileté vězení.

por. Bc. Vladimíra Šrýtrová

Inzerce