TOPlist

Útočník s nožem je po noční rvačce v autobuse MHD na útěku

Půl hodiny před půlnocí vyjížděli pražští policisté do ulice Novovysočanská v Praze 9, kde se podle oznámení odehrála v autobusu linky číslo 136 rvačka, na jejímž konci zůstali tři zranění muži.

Policisté, kteří přijeli na místo, zjistili, že do uvedeného autobusu nastoupili v zastávce Skloněná dva muži, kteří se již při nastupování hádali.

[kratsi-prolink]66506[/kratsi-prolink]

Během jízdy jejich hádka vygradovala ve vzájemné fyzické napadení a začali se prát. Do tohoto incidentu vstoupil další cestující, ve snaze muže od sebe odtrhnout, což se mu však nepodařilo a stal se také účastníkem konfliktu. Mezi tím autobus dojel do zastávky Krejcárek, kde nastoupil další muž, který se také do incidentu zapojil a s největší pravděpodobností při tom použil nůž.

Tímto nožem způsobil jednomu ze tří mužů, kteří spolu zápasili řezné zranění na ruce. Následně z místa odešel a nyní po něm pátráme. Zbylé tři zraněné si převzali záchranáři a odvezli do nemocnice k ošetření. Celým případem se zabývají kriminalisté třetího policejního obvodu pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví.

Inzerce