TOPlist

U Rabštejnské Lhoty byla dnes nalezena mrtvola potetovaného muže. Jeho identita je neznámá

Dnes odpoledne bylo nalezeno bezvládně ležící tělo muže pod skalním útesem u rozhledny Bára poblíž obce Rabštejnská Lhota. Po příjezdu lékaře bylo zjištěno, že nalezený muž je již mrtvý. Jeho identita je ale neznámá.

Tělo mrtvého muže našli dnes po 3 hodině odpolední náhodní kolemjdoucí. Po příjezdu lékaře bylo zjištěno, že zhruba čtyřicetiletý muž je mrtvý. Při ohledání těla nebyly nalezeny žádné doklady a jeho totožnost je tedy neznámá.

Muže sedícího nahoře na útesu zachytil na něj mířící kamerový systém. Co se později stalo se bohužel neví, kamera v tu chvíli totiž mířila už na jiné místo. Je možné, že muž uklouzl, ale není vyloučena ani sebevražda.

Věk muže je odhadován okolo 40 let, měl sportovní postavu, knírek hnědé barvy a delší bradku. Na sobě měl černou koženou bundu, černé triko LEVIS s nápisem červené barvy a černé riflové kalhoty.

Ke zjištění totožnosti můžete kriminalistům pomoci i vy. Na hrudníku, pažích a zádech měl četná tetování zobrazující lebky, draky, orla a různé symboly. Na obou horních končetinách mu z podrukávů „vylézali“ štíři. Zajímavostí a markantem pro tatery by mohl být i nedotetovaný a zatím nevystínovaný drak přes celý hrudník. Pokud kdokoliv pozná toto tetování, ať neprodleně kontaktujte chrudimskou policii prostřednictvím tísňové linky 158.

Zdroj: Policie ČR

Zdroj: Policie ČR

Inzerce