TOPlist
Inzerce

U Berouna našli v řece mrtvého cyklistu, jeho tělo vytáhli policejní potápěči

Poblíž cyklostezky mezi Berounem a Srbskem bylo v sobotu odpoledne nalezeno v řece Berounce lidské tělo.

Na místo okamžitě vyrazila hlídka OO PČR Beroun, a to společně s výjezdovou skupinou SKPV ÚO Beroun.

Policisté uzavřeli páskou okolí. Kriminalisté zjistili, že má mrtvý na sobě cyklistické oblečení. Kolo se však nikde v okolí nenašlo. Na místo byly přivolány hlídky DI PČR Beroun (dohled + nehody) a povoláni byli policejní potápěči ze Slap. O pomoc byl požádán Hasičský záchranný sbor, který na místo vyslal vůz se zakrývací plachtou (aby ohledání neprobíhalo před zraky kolemjdoucích).

Policejní potápěči tělo vyzvedli. Policisté ještě předtím rozšířili perimetr, který uzavřeli páskami. Byla natažena zakrývací plachta.

Kriminalisté ještě před tímto vypátrali jízdní kolo mrtvého muže. Měl ho u sebe cizí muž, který ho údajně našel o několik desítek metrů dále. Vůbec mu nebylo divné, že se kolo v hodnotě cca 90 tisíc korun válí u řeky…

Nic nenasvědčuje tomu, že by se na smrti muže podílela cizí osoba. Věc je v současné době prošetřována jako dopravní nehoda, respektive jako havárie cyklisty.

Policisté hledají svědky, kteří mohli tohoto cyklistu s červeným batohem vidět na této cyklostezce v pátek večer mezi 20. a 23. hodinou. Tito svědci se mají obrátit na linku 158.

Inzerce