TOPlist

Tři mladí muži z Jindřichohradecka čelí podezření z výtržnictví

Policisté z obvodního oddělení Jindřichův Hradec sdělili dne 28. prosince podezření ze spáchání trestných činů třem mladíkům (1991, 1996 a 1996) kteří se měli počátkem listopadu letošního roku bít a napadat na ulicích města.

Nejprve měl jeden z podezřelých v nočních hodinách dne 7. listopadu bezdůvodně fyzicky napadnout dalšího muže v ulici U nemocnice, kdy se do bitky přidal ještě další z podezřelých a v napadání poškozeného jim zabránil až svědek incidentu. Přibližně o hodinu později se měl stejný mladík navzájem dohadovat a nakonec i fyzicky napadat s dalším mladým mužem na náměstí Míru před hernou. Muži si navzájem uštědřili rány pěstí a další násilnosti, také v tomto případě „bitka“ skončila až zásahem svědka.

Policisté případy nejprve prošetřovali jako přestupky proti občanskému soužití proti neznámým pachatelům. Během prošetřování zjistili podezřelé muže, počátkem prosince zahájili úkony trestního řízení a včera mužům sdělili podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví.

por. Mgr. Kamila Čuřínová Ingrišová

Inzerce