TOPlist
Inzerce

Těžce zraněný řidič se z vozidla dostal ven, spolujezdec v něm uhořel

Včera po 21:00 hod. přijali dopravní policisté ze Skupiny dopravních nehod Český Krumlov oznámení o dopravní nehodě v obci Loučovice, kde došlo k těžkému zranění a úmrtí. Na místo byli kromě nich vysláni i kolegové z obvodních oddělení Lipno nad Vltavou a Horní Planá, neboť z důvodu vyšetřování bylo třeba odklonit provoz na komunikaci, spojující Lipensko s vnitrozemím.

Po tom, co přijeli na místo zjistili, že řidič osobního vozidla Škoda Felicia při průjezdu mírnou levotočivou zatáčkou dostal smyk, sjel do silničního vodoteče a zde narazil čelně do betonového mostku vedoucího k rodinnému domu. Řidič, ročník 1989 se stačil z vozidla dostat ven, ale jeho spolujezdec sedící vpředu v autě uhořel.

Těžce zraněného řidiče si převzali do péče pracovníci zdravotnické záchranné služby a požár vozu uhasili příslušníci Hasičského záchranného sboru.Případ vyšetřují českokrumlovští kriminalisté z oddělení obecné kriminality pro podezření ze spáchání zločinu Usmrcení z nedbalosti. Od začátku letošního roku zemřelo v Jihočeském kraji při dopravních nehodách 64. osob.

Komunikace byla z důvodu vyšetřování uzavřena do 01:30 hod.

Inzerce