TOPlist

Středočeští záchranáři vyjížděli k 7 intoxikovaným mladíkům, za vším stojí marihuana a LSD

V sobotu ráno vyjížděli středočeští záchranáři k sedmi intoxikovaným mladíkům na Benešovsku. Otec jednoho z nich volal tísňovou linku, protože se s ním krátce předtím telefonicky spojil jeho syn, a informoval ho, že je mu značně nevolno. Přitom zřejmě svému rodiči dostatečně popsal/odhalil situaci, v které se nachází.

Když na místo dorazily dvě posádky rychlé zdravotnické pomoci s lékařem ve vozidle rendez-vous a Policie ČR, zjistilo se, že šest mládenců je intoxikováno marihuanou a jeden si ještě navíc „pochutnal“ na LSD. Jedna osoba před příjezdem posádek utekla.

Všichni mladí muži byli přepraveni k observaci do benešovské nemocnice.

Ve 12:02 vyjeli středočeští záchranáři opět k zásahu do domu na Benešovsku, kde ráno zajistili šest intoxikovaných mladíků.

Tentokrát byli vysláni na základě telefonátu prarodičů jednoho z nich, kteří v patře domu nalezli další čtyři intoxikované osoby – mladou ženu a tři nezletilé osoby.

Na místo vyjely dvě posádky rychlé zdravotnické pomoci. Intoxikovanou ženu a tři nezletilé osoby převezli k observaci do benešovské nemocnice.

Od rána tedy bylo v domě zajištěno deset osob.

Inzerce