TOPlist

Strážníkům v Praze ujížděl řidič BMW, hlídka cestou havarovala

Hlídka Městské policie Praha 1 si na křižovatce u Bulhara všimla osobního vozidla tovární značky BMW, jehož řidič se dopustil několika dopravních přestupků. Navíc panovalo podezření, že řídí pod vlivem omamných a psychotropních látek.

Strážníci se rozhodli, že vozidlo zastaví a řidiče podrobí kontrole. Ten však nedbal výzev k zastavení a začal před hlídkou ujíždět.

[kratsi-prolink]66804[/kratsi-prolink]

Hlídka vůz pronásledovala z centra Prahy až na Prahu 6. V Adamově ulici dle dostupných informací nefungovaly služebnímu vozidlu brzdy a hlídka sjela ze srázu a narazila do stromu. Všichni tři strážníci vyvázli bez zranění.

V pronásledování vozidla pokračovaly hlídky PČR. Řidiči se podařilo dojet až do ulice Na Dlouhém Lánu, kde odstavil vozidlo a z místa utekl neznámo kam. Ani to mu však pravděpodobně moc nepomůže, protože byl v centru metropole zachycen kamerovým systémem. Vůz má poškozené zpětné zrcátko a levý bok. Ve voze pak ležel nůž…

Samotnou nehodou strážníků se zabývá hlídka Oddělení dopravních nehod. Vůz vytáhl jeřáb pražských hasičů ze stanice Petřiny.

Inzerce