TOPlist

Starší muž se záhadně ztratil na firemním večírku

Policisté na Hodonínsku pátrají po pohřešovaném muži, který se ve středu 16. prosince 2015 zúčastnil firemního večírku v Hodoníně v místní restauraci. Kolem 21-té hodiny bez bundy z restaurace odešel a od té doby jej nikdo neviděl a nepodává o sobě žádné zprávy. Muž je vysoký 170cm, silnější postavy, s šedými vlasy, bez vousů a tetování. Na sobě měl v době odchodu tmavě modrou mikinu, modré rifle, černé polobotky a na hlavě mohl mít černou kšiltovku. Bliží info a fotografie pohřešovaného muže je v odkazu:

//aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=21331217150606

AKTUALIZACE:

Ani téměř měsíční pátrání nepřineslo žádné poznatky, které by vedly k nalezení pohřešovaného muže. Vyhodnocení městského kamerového systému nás rovněž neposunulo dále a můžeme konstatovat, že muž skutečně zmizel beze stopy. Není ani zcela jasné, zda se ukrývá na neznámém místě, nestal se obětí trestného činu nebo zda za zatím nezjištěných okolností nepřišel o život.

Jakékoliv poznatky o výskytu nebo pohybu tohoto muže přijmou policisté na kterékoliv služebně Policie ČR nebo na tísňové lince 158.

por. Bc. Petr Zámečník

Inzerce