TOPlist

Sériový zloděj šatních skříněk byl zadržen

Policisté dopadli muže, který vnikl do šatní skříně plaveckého bazénu, kde odcizil klíče od vozidla Ford Mondeo, které se následně rozhodl ukrást.

Na případu pracovali naši kriminalisté od začátku prosince, kdy přijali prvotní oznámení o odcizeném vozidle. Na základě shromážděných důkazů, zajištěných stop a vytěžení kamerového záznamu se policistům podařilo třicetiletého zloděje vypátrat a zadržet.

Kradl vše, nejen v Boleslavi

Z výsledků vyšetřování vyplynulo, že se těchto činů dopouštěl pravděpodobně i v jiných městech, například v Jičíně, Pardubicích, Karlových Varech a dalších místech republiky. Jeho jednání bylo vždy stejné. Po zakoupení vstupenky vstoupil do prostor určených pro převlékání, kde vniknul do šatní skřínky, ze které odcizoval vše, co mu přišlo pod ruku. Od drobné elektroniky, přes oblečení a doklady až po klíče od vozidel. Některá z nich jen prohledal, v tomto případě vozidlo přímo odcizil.

Nyní mu kriminalisté sdělili obvinění ze spáchání přečinů pokračující krádeže a dále z neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

por. Mgr. Lenka Sikorová

Inzerce