TOPlist

Se zbraní v ruce požadoval peníze, pátral po něm vrtulník i policisté ze Zásahové jednotky

Loupežné přepadení se zbraní v ruce oznámila na tísňovou linku obsluha benzinové čerpací stanice ve Skuhrově nad Bělou v pondělí v 12:27. Na místo ihned vyrazily policejní hlídky.

Okamžitě po oznámení vyslal operační důstojník na místo nejbližší hlídky, ke kterým se přidali další policisté pořádkové a dopravní policie a kriminalisté. Podle prvotních informací obsluhy vešel do prodejny muž v černé bundě s kapucí, v černých kalhotách a se skrytým obličejem.

Se zbraní v ruce po obsluze požadoval peníze. Žena lupiči vydala finanční hotovost v řádech deseti tisíců korun a ten zmizel v lesíku těsně sousedícím s budovou provozovny. Ke zranění obsluhy naštěstí nedošlo.

Po horké stopě utíkajícího pachatele se neprodleně vydal psovod se služebním psem. Policisté prohledávali blízké okolí, opuštěné objekty a další natipované lokality. Na místo přijela i zásahová jednotka a přiletěl i vrtulník, který spolu s policistou s místní a osobní znalostí prohledával terén z výšky.

Přes veškeré nasazení se policistům nepodařilo pachatele loupežného přepadení včera bezprostředně po přepadení dopadnout.

Včerejší loupežné přepadení skuhrovské benzinové čerpací stanice je druhé v rozmezí pěti týdnů. Po pachatelích obou přepadení rychnovští policisté intenzivně pátrají.

Inzerce