TOPlist

Rušno bylo o Silvestra i v Královéhradeckém kraji

V době od 31. 12. 2015 od 7:30 do 1. 1. 2016 do 7:30 přijali policisté v Královéhradeckém kraji na tísňovou linku 158 celkem 197 telefonátů. Z toho od půlnoci do 7:30 dnešního dne to bylo celkem 87 volání.

Většinou se jednalo o stížnosti na petardy a incidenty při občanském soužití.

Včera odpoledne vyjížděli policisté také k dopravní nehodě, která se stala po 17. hodině na silnici I/33 u odbočky na Černožice na Královéhradecku. Střetla se tady dvě osobní auta, kdy jedno skončilo v příkopu na střeše a druhé zablokovalo  pravý jízdní pruh ve směru na Hradec Králové. Nehoda si vyžádala předběžně jedno zranění a krátkodobé omezení provozu.

O silvestrovské noci vyjížděli policisté na Náchodsku do jedné obce, kde došlo v jedné rodině k fyzickému napadání dvou žen ze strany dvou mužů ve věku 19 a 20let. Policisté museli  použít proti agresivním osobám donucovací prostředky a případ řeší jako přestupek proti občanskému soužití. K incidentu v rodině byli přivolání také policisté z Hořic, kde došlo k napadání dětí a ženy podnapilým manželem. Muži zákona situaci na místě vyřešili, nicméně případem se budou zabývat i v následujících dnech.

por. Mgr. Lenka Burýšková

Inzerce