TOPlist

Řidička při ranní nehodě u Vladislavi zemřela

V pátek 11. prosince ráno krátce před půl osmou přijala policie na lince tísňového volání 158 oznámení o havárii osobního vozidla Citroen Xsara. Vozidlo bylo nalezeno havarované mimo komunikaci za svodidly u silnice I/23 za obcí Vladislav na Třebíčsku. Ve vozidle se nacházela mrtvá žena.

Složky integrovaného záchranného systému likvidovaly v pátek ráno následky dopravní nehody, která se stala ráno kolem půl sedmé na stejné silnici. Až se ráno venku rozednilo, záchranáři si všimili, že opodál pod silnicí ve svahu je havarované vozidlo, které nebylo do té doby ze silnice vidět.

Čekalo tam hrůzné překvapení

 

Když přispěchali k havarovanému vozidlu, zjistili, že uvnitř je bezvládné tělo ženy, která nejeví známky života. Motor vozidla byl chladný, proto bylo zřejmé, že dopravní nehoda se musela stát mnohem dříve než bylo auto nalezeno.

Na místo byly okamžitě vyslány policejní hlídky a silnice I/23 byla v době vyšetřování okolností nehody pro veškerý provoz zcela uzavřena. Policisté odkláněli provoz v obou směrech přes obec Smrk. Při vyšetřování zjistili, že se nehoda stala v přesně nezjištěnou dobu v pátek v časných ranních hodinách.

Pětatřicetiletá řidička jela s osobním vozidlem po silnici I/23 ve směru od Třebíče směrem k Náměšti nad Oslavou. Při projíždění levotočinou zatáčkou dostala na namrzlé vozovce smyk a vyjela mimo komunikaci. Ve svahu vedle silnice se vozidlo převrátilo na bok a poté narazilo střechou do stromů. Řidička utrpěla zranění neslučitelná se životem,  kterým na místě podlehla.

Další okolnosti tragické dopravní nehody vyšetřují kriminalisté oddělení obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Třebíč.

mjr. JUDr. Dana Čírtková

Inzerce