TOPlist
Inzerce

Řidič ve vysoké rychlosti naboural do betonového ostrůvku, v autě nechal děti a pokusil se o útěk

Krátce po 22. hodině došlo v neděli v Korunovační ulici v Praze 7 k havárii osobního vozidla BMW, a to na úrovni křižovatky s ulicí Jana Zajíce.

Řidič osobního vozu jel ve směru z Dejvic do Centra, kdy pravděpodobně vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení a naboural do betonového ostrůvku. Ten i přesto, že váží více než 2 tuny, byl při střetu posunut o více než 10 metrů. Poškozený osobní vůz zůstal stát v protisměru v Korunovační ulici.

Na místo okamžitě vyrazily hlídky PMJ Praha, 158 Dejvice a ODN Kongresová. Vzhledem k tomu, že v autě cestovaly kromě řidiče také dvě děti, byli na místo přivoláni záchranáři.

Jako první k místu dorazila hlídka 158 Dejvice. Svědek nehody policistům označil muže, který dle něj auto řídil. Tento muž, jakmile hlídku spatřil, pokusil se o útěk směrem do ulice Jana Zajíce. Před policisty se snažil schovat mezi vozidly. Ani to mu však nepomohlo a společně s policisty musel zpět na místo nehody.

Tento muž se odmítl podrobit orientační dechové zkoušce a policistům sdělil, že vozidlo neřídil. Záchranáři mezitím převezli do motolské nemocnice dvě děti. Jedno z nich utrpělo zranění, druhé vyvázlo v šoku.

K místu nehody dorazil kriminalistický technik, který vozidlo ohledal a zajistil potřebné stopy. Nehodu policisté dále vyšetřují.

Inzerce