TOPlist

Řidič v BMW způsobil smrtelnou nehodu. Srazil chodce a z místa nehody ujel

Brněnští policisté vyšetřují dopravní nehodu, která se stala ve středu v podvečer ve Fryčajově ulici. Opilý řidič tam srazil chodce, který přecházel mimo přechod. Ten na místě svým zraněním podlehl. Řidič z místa nehody ujel. Později vyjížděli policisté k požáru osobního automobilu stejné značky. Podařilo se jim najít muže, který vozidlo používal a zjistili, že dotyčný před jízdou požil alkohol a navíc měl u sebe střelnou zbraň.

Osobní automobil značky BMW stříbrné barvy srazil dvaapadesátiletého chodce, který mimo přechod přecházel frekventovanou komunikaci. Chodec i přes snahu záchranářů na místě způsobeným zraněním podlehl. Řidič vozidla z místa nehody ujel. Asi o hodinu později získali policisté informaci o požáru osobního automobilu stejné značky. Tento případ může mít spojitost s dopravní nehodou. Poblíž Útěchova hořelo auto, které by přinejmenším podle začátečních znaků registrační značky mohlo hrát důležitou roli ve vyšetřované dopravní nehodě. Následně se v obci podařilo zadržet muže, který vozidlo používá.

Třiačtyřicetiletý zadržený byl pod vlivem alkoholu. Přístroj ukázal hodnotu téměř dvě promile. Test na drogy muž odmítl. Navíc při bezpečnostní prohlídce policisté zjistili, že tento je ozbrojený krátkou střelnou zbraní. Při vyšetřování kriminalisté také zjistili, že nemá zbrojní průkaz a že zbraň není registrovaná.

Muž skončil v policejní cele. Podle dosud získaných informací měl automobil zamířit z místa havárie v Brně do Adamova a následně směrem do Útěchova. Policisté případ stále vyšetřují.

Inzerce