TOPlist
Inzerce

Řidič rumunského kamionu ujel na Kladensku po srážce s motorkářem

Na silnici I/7 poblíž obce Lotouš na Kladensku došlo v neděli ráno k dopravní nehodě rumunského kamionu a motocyklu. Podle prvotního vyšetřování jel kamion ve směru na Chomutov, stejně tak jel za ním stejným směrem řidič motocyklu.

Motorkář začal kamion předjíždět, v tom však kamion vybočil ze své osy a manévrem podobným předjíždění přejel rovněž do levého pruhu. Tam došlo ke střetu kamionu a motocyklu. Motorkář následně vyjel mimo silnici a skončil v poli.

Na místo okamžitě vyjely posádky RZP a RV ZZS ASČR, dále jednotka HZS SČK ze stanice Slaný a hlídky DI PČR Kladno a OO PČR. A to včetně Passatu z kladenského „dohledu“. Povolána byla také výjezdová skupina SKPV.

Motorkář utrpěl frakturu dolní končetiny a lékař vyslovil podezření na poranění páteře. Muž byl transportován do ÚVN ve Střešovicích.

Kamion po střetu pokračoval dále. Řidič zastavil v obci Lotouš. Policistům sdělil, že si není žádného střetu vědom. Motorkář se jej pravděpodobně polekal a strhl řízení sám. Rozhodně prý dle něj nedošlo k fyzickému kontaktu mezi kamionem a motocyklem. Opak ale tvrdí řidič motocyklu i svědci z dalších aut, kteří nehodu viděli.

Policisté nyní vyšetřují, jak se vlastně celá nehoda udála. Silnice I/7 byla na necelé dvě hodiny uzavřena.

Inzerce