TOPlist
Inzerce

Řidič přerazil po nehodě sedačky v autě a vyletěl zadním oknem ven, na místě zemřel Tragická nehoda

Kladenští policisté z dopravního inspektorátu v současné době prošetřují dopravní nehodu na Slánsku, která se stala na křižovatce u obce Třebíz na komunikaci číslo 1/7 na trase Slaný – Louny.

Dne 24. dubna 2015 v devět hodin bylo oznámeno na linku 158, že na křižovatce nedaleko obcí Třebíz a Klobuky se stala dopravní nehoda, při které se střetlo osobní vozidlo značky Peugeot s nákladním vozem Man. Po nárazu těchto dvou vozů skončilo osobní vozidlo v příkopu. Ve vozidlech byli pouze řidiči.

Na místo dopravní nehody okamžitě vyrazila jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Slaný (CAS + velitel stanice), vyjely posádky RZP a RV ZZS ASČR a také hlídky DI PČR Kladno. Přivolán byl vrtulník Letecké záchranné služby.

Šedesáti osmiletý řidič z osobního vozu hned po nárazu přerazil sedačky a zadním oknem vyletěl ven. Jeho tělo skončilo několik desítek metrů od auta. Záchranáři se ho pokoušeli resuscitovat, avšak neúspěšně a lékař musel konstatovat smrt.

Komunikace byla na necelou hodinu uzavřena. Po provedení prvotních úkonů na místě dopravní nehody a odletu vrtulníku byl provoz ve směru od Loun na Prahu zprovozněn. Silnice ve směru Slaný – Louny byla uzavřena a policisté prováděli odklon dopravy po přilehlých komunikacích od obce Lotouš.

Vzhledem k dané situaci, kdy nákladní vůz projížděl do hlavní rychlostní komunikaci a řidič osobního vozidla vjížděl do křižovatky od obce Klobuky Pravděpodobnou příčinou dopravní nehody je nedání přednosti v jízdě, ale dopravní nehoda je nadále v šetření .

Inzerce