TOPlist

Řidič Passatu sjel z autem ze srázu, polámal několik stromů a z místa nehody utekl

Řidič Volkswagenu Passat při jízdě z Kladna směrem na Buštěhrad v noci na sobotu pravděpodobně nezvládl řízení a s vozem vyjel ze silnice.

Poté, co auto projelo křovím, sjelo z několika desítek metrů vysokého srázu a polámalo několik stromů, skončilo převrácené na boku. Řidiči se ze zdemolovaného vraku podařilo dostat a z místa nehody utekl.

Kvílení pneumatik a lámání stromů zaslechl muž, který se náhodou nacházel nedaleko. Na místo okamžitě přivolal hasiče a policisty. Kromě jednotky HZS Středočeského kraje ze stanice Kladno a hlídky Dopravního inspektorátu na místo zamířily veškeré dostupné hlídky z Kladna a okolí, a to včetně policejního psovoda se služebním psem. Přivolán byl rovněž technik SKPV, který zajistil důležité stopy, a to nejen v okolí vozu, ale především v jeho interiéru.

Přístup k havarovanému vozidlu byl složitý. Policisté museli místo obejít a sestoupit k němu z méně příkrého srázu z nedalekého lesa.

Ani pátrání služebního psa a hasičů s termokamerou však úspěch nepřineslo. Policisté tak vyrozuměli majitele vozidla. Podle dosavadních důkazů cestoval řidič ve voze pravděpodobně sám.

Inzerce