TOPlist
Inzerce

Řidič odvezl zraněného chodce do nemocnice. Policie hledá svědky nehody v Benešově


Černý osobní automobil Mercedes Benz jedoucí ulicí Nádraží ve směru od autobusového nádraží k ulici Konopišťská se v půl sedmé ráno letošního 22. dubna střetl na přechodu pro chodce se sedmnáctiletým mladíkem, který v důsledku nárazu utrpěl poranění. Třicetiletý řidič bezprostředně po střetu zraněného chodce svým vozidlem odvezl k ošetření do benešovské nemocnice a věc oznámil na tísňovou linku 158.
Policisté ze skupiny dopravních nehod nyní prověřují všechny okolnosti této nehody a snaží se zjistit její průběh, zejména co bylo její bezprostřední příčinou, aby mohli řádně posoudit případnou míru zavinění jednotlivých účastníků této nešťastné události.

Prosba na širokou veřejnost

Z tohoto důvodu se se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, aby se jim přihlásili případní svědci, kteří by jim mohli poskytnout jakékéliv informace k průběhu nehody. Svědci se mohou přihlásit osobně na služebně dopravního inspektorátu v Benešově, případně telefonicky na telefonním čísle 974 871 261 nebo prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

nprap. Bc. Zdeněk Chalupa

Inzerce