TOPlist

Řidič BMW jel na červenou, naboural sanitku a srazil tři chodce, jeden z nich zemřel

Chebští kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu Usmrcení z nedbalosti a přečinu neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku.

Dne 22. února 2015 v odpoledních hodinách došlo v Chebu na křižovatce ulic Evropská a 26. dubna k dopravní nehodě osobního vozidla značky BMW a vozidla rychlé záchranné služby.
Neznámý řidič osobního vozidla nerespektoval červený signál stůj a vjel do křižovatky ve chvíli, kdy přes ní projíždělo vozidlo rychlé záchranné služby se zapnutým světelným a zvukovým výstražným zařízením.

Následně došlo ke střetu vozidel a osobní automobil byl nárazem odhozen na chodník, kde narazil do tří chodců. Dvě dívky ve věku 14 a 15 let byly se zraněním převezeny k ošetření do chebské nemocnice. I přes veškerou snahu záchranářů 72letý muž na místě svým zraněním podlehl. Viník dopravní nehody bezprostředně po činu z místa dopravní nehody utekl.

Pátráme po svědcích této dopravní nehody, kteří by svými informacemi pomohli při objasnění nebo k ustanovení viníka. Ten se mohl pohybovat v okolí obchodních domů Obi nebo Interspar a není vyloučeno, že mohl být i viditelně zraněn. Jakékoliv informace mohou svědci volat na bezplatnou linku 158.

V době dopravní nehody se v místě nacházeli přímí svědci, a to řidič osobního vozidla Škoda Octavia combi světlé barvy a řidič SUV zřejmě Renault Scenic také světlé barvy. Žádáme tyto svědky, aby se přihlásili na telefonní linku 158.

Inzerce