TOPlist

Přišel pohlídat děti, expartnerce u toho rozstříhal oblečení a poničil kosmetiku

Konec partnerského vztahu se nejspíš rozhodl řešit po svém 40letý muž z Přelouče. Nejdřív přislíbil hlídání dětí matce, která se měla jít bavit s jejím novým přítelem. Do jejího bytu přišel včas, jakoby se nic nedělo, převzal byt i děti, matka odešla, ale po návratu ji doma čekala „spoušť“.

Po zemi se válelo rozstříhané oblečení, v koupelně našla pouze prázdné lahvičky šampónů, kondicionérů a sprchových gelů a na zemi byla rozsypaná kosmetika. Když přišla ke „spokojeně“ spícímu bývalému partnerovi a zeptala se ho, co to má znamenat, měl ji v přítomnosti dětí fyzicky napadnout tak, že utrpěla lehký otřes mozku.

Kromě všech výše uvedených poškozených věcí v hodnotě 17.000 korun matka doma nenašla ani 5.000 korun, které měla uschované v koupelně.

Fyzické napadení mezi touto dvojicí řešili kolegové z Přelouče a z Chvaletic už v minulosti.  Případem se nyní opět zabývají kolegové z přeloučského obvodního oddělení. Ve věci je mimo jiné spatřován trestný čin krádež a poškození cizí věci. Právní kvalifikace uvedeného napadení se bude odvíjet od doložených lékařských zpráv.

por. Bc. Eva Maturová

Inzerce