TOPlist
Inzerce

Při střetu tramvaje s autobusem a osobním autem v Praze zraněno větší množství osob

Na křižovatce ulic Generála Šišky a Československého exilu v pražských Modřanech došlo v úterý odpoledne k vážné dopravní nehodě.

Při nehodě se střetl kloubový autobus MHD s tramvají dopravního podniku a osobním vozidlem. Na místo okamžitě zamířily jednotky HZS Praha ze stanic Modřany a Krč, jednotka HZS DPP (METRO), hlídky PČR a také pohotovostní vozy dopravního podniku.

Záchranáři po svém příjezdu zjistili, že při střetu došlo ke zranění většího množství osob. Byl aktivován traumaplán a na místo vyjely další posádky RZP ZZS HMP. Povolána byla také posádka ZZS ASČR a k místu zamířilo velkokapacitní vozidlo Atego ZZS HMP.

K nehodě dorazilo množství strážníků Městské policie, policisté z SPJ Praha, PMJ, OHS Praha IV., oddělení řízení dopravy, oddělení dopravních nehod, dopravního inspektorátu, cizinecké policie a další…

Policisté odkláněli dopravu. Hasiči společně se záchranáři třídili zraněné. Na místě samozřejmě působila inspektorka provozu ZZS HMP a také vedoucí lékař záchranné služby.

Celkově bylo ošetřeno 23 osob. Všichni lidé utrpěli především lehká a středně těžká zranění. Ošetřeny byly také děti.

Zvládli podle vás záchranáři nehodu v Modřanech?

Ukládám ... Ukládám ...

Tramvaj po nehodě vykolejila, autobus zůstal zlomený do tvaru „V“. Likvidace následků nehody má trvat až do večerních hodin.

Inzerce