TOPlist
Inzerce

Při srážce dvou nákladních a dvou osobních vozidel u Slaného jeden mrtvý a čtyři zranění

U vážné dopravní nehody zasahovaly všechny složky IZS ve středu odpoledne na silnici I/7 u Slaného.

Podle svědků přejel řidič nákladního vozidla do protisměru, kde postupně naboural dvě osobní auta a kamion. K vážné nehodě okamžitě vyjelo několik jednotek HZS Středočeského kraje, několik posádek RZP a RV záchranné služby, dále pak hlídky OO PČR Slaný, DI PČR Kladno a výjezdová skupina SKPV ÚO Kladno. K místu byl povolán rovněž vrtulník LZS Kryštof 01 a také řídící důstojník HZS SČK.

Silnice I/7 byla na několik hodin zcela uzavřena. Hasiči vyprostili zaklíněnou posádku Superbu. Jedna osoba na místě zemřela, další 4 lidé utrpěli zranění, se kterými byli transportováni do nemocnice.

Ke zraněným poskytla více informací tisková mluvčí ZZS SČK:
Řidič osobního auta na místě podlehl svým vážným zraněním. Dalšími cestujícími z osobního auta byli dva muži – jeden utrpěl vážná mnohočetná poranění a po zajištění byl letecky přepraven do Ústřední vojenské nemocnice v Praze, druhý pacient byl po ošetření s podezřením na otřes mozku záchranáři přepraven do motolské nemocnice.

U ženy a muže z nákladního auta měl zasahující lékař podezření na otřes mozku, a tak byli oba po ošetření přepraveni do kladenské nemocnice.

Přesné okolnosti vyšetřuje PČR.

Inzerce