TOPlist

Při nehodě na silnici I/6 zemřeli v noci dva lidé, srazila se dvě auta a cyklista

Komisař kriminální policie zahájil úkony trestního řízení ve věci podezření ze spáchání zločinu usmrcení z nedbalosti a přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti.

K tragické dopravní nehodě mělo dojít kolem půlnoci dne 23.12.2014, jednapadesátiletý řidič osobního vozidla BMW řídil po silnici I/6 ve směru od Bochova na Karlovy Vary, při jízdě se z dosud nezjištěných příčin střetl s neosvětleným jízdním kolem sedmdesátiletého cyklisty, který jel také ve směru na Karlovy Vary.

Řidič BMW se následně střetl s protijedoucím vozidlem VW Passat řízeného čtyřicetiletým mužem. Místo dopravní nehody bylo několik hodin uzavřeno a policisté zajišťovali objízdné trasy pro osobní i nákladní vozidla.

Při dopravní nehodě došlo k usmrcení cyklisty a řidiče vozidla VW Passat. Dva členové osádky vozidla BMW byli letecky transportováni do FN v Plzni, další dvě osoby z vozidla byly převezeny do Karlovarské krajské nemocnice.

Příčina a míra zavinění všech účastníků je předmětem dalšího šetření kriminalistů, kteří přijmou na lince 158 jakékoliv informace o dopravní nehodě, jízdě neosvětleného cyklisty a dalších skutečnostech, které mohou policistům pomoci při vyšetřování této tragické dopravní nehody.

Inzerce