TOPlist

FOTO: Při čelním střetu s nákladním vozem zemřela na Kutnohorsku řidička OA

Po sedmé hodině ranní dne 2. června 2014 projížděla mladá řidička po obchvatu Čáslavi s osobním vozidlem značky Škoda Fabia od Havlíčkova Brodu ve směru na Kolín.

Dle prvotních informací přejela do protisměru, kde levou zadní částí vozidla narazila do přední části protijedoucího nákladního vozidla značky Mercedes.

Řidič nákladního vozidla a jeho spolujezdec neutrpěli žádná zranění. Dechová zkouška u řidiče vyloučila požití alkoholických nápojů.

Jednadvacetiletá řidička utrpěla velmi vážná poranění. Přes maximální snahu a resuscitaci, kterou záchranáři na místě prováděli, se nepodařilo mladou ženu oživit. Její zranění byla neslučitelná se životem.

Policisté z důvodu vyšetřování odkláněli dopravu několik hodin v obou směrech po okolních komunikacích.


V pondělí v 7:18 přijal dispečink linky 155 výzvu k dopravní nehodě osobního a nákladního auta na Kutnohorsku. K místu události byla vyslána posádka rychlé zdravotnické pomoci z Čáslavi, lékař ve voze rendes-vous z Kutné Hory a pražská letecká záchranná služba.

Po příjezdu začali záchranáři resuscitovat řidičku osobního auta, ale i přes maximální snahu nebylo oživování úspěšné. Lékař musel konstatovat smrt.

no images were found


[tiskovka]por. Mgr. Vendulka Marečková
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

[tiskovka]Bc. Petra Effenbergerová
ZZS Středočeského kraje
tisková mluvčí[/tiskovka]

Inzerce