TOPlist

Přepadenou ženu táhl v Přerově po silnici, ukradl jí kabelku

Od nedělního večera řeší přerovští kriminalisté případ přepadené a okradené 59eté ženy. Poškozená šla v 19:35 hodin po ulici Sokolovská ve směru od ulice Klivarova na ulici Kabelíkovu. Při chůzi jí šel do protisměru chodec, který kolem ženy prošel a poté ji zezadu chytil za kabelku, kterou nesla na rameni a snažil se ji trhnutím ukrást. To vedlo k pádu poškozené na zem, kde si tašku chytila oběma rukama a snažila se ji nepustit.

Kabelku se jí nepodařilo zachránit

Pachatel ale ženu i s kabelkou táhl asi metr po zemi až poškozená sevření uvolnila a muž i s taškou beze slova z místa utekl směrem k ulici Dvořákova. Ženě naštěstí nezpůsobil žádné zranění. V kabelce se nacházely osobní doklady, finanční hotovost 400 Kč, mobilní telefon a další osobní věci v celkové hodnotě 1 100 Kč. Na místo byl přivolán i policejní psovod se psem, který na ulici Dvořákova u domu č. 26 našel alespoň část odcizených věcí, které pro pachatele neměly žádnou hodnotu.

Policie žádá svědky o pomoc

Policie ČR žádá o pomoc případné svědky této události, kteří by svou výpovědí mohli pomoci k odhalení pachatele tohoto závažného násilného trestného činu, který byl oblečen do černého oděvu a na hlavě měl kapuci, byl štíhlejší postavy vysoké něco kolem 180 cm a ve věku mezi 20 – 30 lety, aby informovali kteroukoliv přerovskou policejní služebnu nebo na zavolali na bezplatnou linku 158. Děkujeme za spolupráci.

por. Mgr. Miluše Zajícová

Ilustrační foto

Inzerce