TOPlist

Pražská policie zadržela cizince podezřelého ze závažného trestného činu

Pražští policisté vyjížděli v neděli večer do pražské Ledvinovy ulice, kde se měl nacházet cizinec podezřelý ze závažného trestného činu.

Muže poznala žena, která v médiích zaregistrovala fotografie zachycující pachatele znásilnění. Na místo vyrazili policisté z PMJ Praha a Místního oddělení PČR. Cizinec, který má být v České republice údajně nelegálně, se opravdu náramně podobá pachateli.

Na místo dorazila výjezdová skupina SKPV Obvodního ředitelství pro Prahu IV. a také kriminalisté z Krajského ředitelství PČR.

U podezřelého muže byly zajištěny jeho osobní věci, které by v nejbližší době mohly podezření potvrdit, případně jej úplně vyvrátit. Podle našich informací mělo být u cizince nalezeno oblečení, které měl oblečené pachatel na zveřejněných fotografiích. Cizinci neulehčí nejspíš ani to, že má poškrábaný obličej.

Případy dvou znásilnění žen i nadále vyšetřují pražští kriminalisté. Na obou případech momentálně pracují kriminalisté z KŘP hl.m. Prahy, kteří vyšetřování převzali od svých kolegů z Obvodního ředitelství. Zda je muž na fotografiích opravdu pachatelem tohoto činu bude známo až po potřebných úkonech ze strany PČR.

Inzerce