TOPlist
Inzerce

Pražská policie dopadla řidiče, který srazil skútristu na Lahovickém mostě a ujel

Pražští policisté, vyšetřující vážnou nehodu skútru na Lahovickém mostě v Praze 5, zajistili podezřelé vozidlo i řidiče, který měl skútristu srazit.

Nehoda se stala v noci na neděli na Lahovickém mostě (Strakonická ulice) ve směru ven z Prahy. Skútristu tehdy našel ležet bezvládně na silnici projíždějící taxikář. Ihned přivolal policisty i záchranáře. Záchranáři následně muže ve velmi vážném stavu převezli do nemocnice.

Jak ukázalo policejní vyšetřování, ležel motorkář zhruba 50 metrů od místa střetu. Motocykl pak byl nalezen od tohoto místa 300 metrů daleko. Protože by ale motocykl takto daleko doletět nedokázal, ihned panovaly spekulace o tom, že do něj mohlo narazit jiné vozidlo, které ho pak vezlo například na kapotě.

A to se také ukázalo, jako velmi pravděpodobné. V okolí místa nehody totiž policisté objevili poškozenou registrační značku osobního vozu. Lustrací bylo zjištěno, že se jedná o registrační značku z vozidla Škoda Superb, jehož majitelem je logistická firma rozvážející poštovní zásilky.

Policie tak následně zajistila jak podezřelé vozidlo, tak řidiče, který ho měl v inkriminovanou dobu řídit. Muž se nyní nachází v policejní cele. Zda motocyklistu opravdu srazil a proč z místa nehody ujel zatím není známo.

Inzerce