TOPlist

Pozvánka na akci „Bezpečně s Městskou policí Kralupy nad Vltavou“

Rádi bychom tímto pozvali všechny občany města Kralupy nad Vltavou a blízkého okolí na 2. ročník akce „Bezpečně s Městskou policií Kralupy nad Vltavou“.

Námětem celé akce je bezpečí, bezpečnost a zabezpečení. Akce se bude konat jako minulý rok v rámci oslav Dnů Kralup a to 3. června na sídl. Cukrovar, kdy dopoledne od 9:00 do 12:00 hodin bude určeno dětem z mateřských, základních a středních škol a odpoledne od 13:00 hodin všem ostatním. Celá akce se bude konat přibližně do 19:00 hodin v závislosti na počasí a zájmu samotných návštěvníků.

Na akci nebudou chybět skákací hrady, trampolína, dopravní hřiště, malování s dopravní a policejní tematikou, střelba na terč, novinkou bude BesipBus, což je mobilní interaktivní učebna, kde je možné si vyzkoušet cyklistický, motocyklový a automobilový trenažér a také oblíbené BesipBrýle. Dále budou k dispozici simulátory dopravní nehody, měření radarem, ukázky bezpečnostních prvků v bytě i mimo něj, ve stánku městské policie bude k vidění služební stejnokroj, výstroj a výzbroj vč. jízdních kol a také dojde na ukázku služebních zákroků proti nebezpečnému pachateli nebo pachatelům. Navštíví nás základní kynologická organizace Zlosyň s ukázkou, jak se dá vycvičit pejsek a pro návštěvníky nebude chybět ani občerstvení a mnoho a mnoho dalšího.

Na závěr nám na akci něco přiletí …, ale to si necháme jako takové malé překvapení 🙂

Inzerce