TOPlist

Pornoherečka opakovaně jezdí pod vlivem drog, se zákazem řízení a s cizími doklady, zadrželi ji kriminalisté z 8. OOK SKPV Praha I.

I přes zákaz řízení, pod vlivem drog a cizí identitou usedala za volant. Teď jí hrozí až tři roky vězení.

Na toto pondělí si kriminalisté osmého oddělení prvního policejního obvodu předvolali na služebnu v Péleově ulici pětadvacetiletou dívku. K její osobě totiž zjistili, že v několika případech řídila motorové vozidlo i přes to, že má vysloven zákaz řízení. Nasnadě proto bylo podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí, ale nejen z toho. Dalšího protiprávního jednání se měla předvolaná dopustit tím, že při celé řadě silničních kontrol vystupovala pod jinou, než svou vlastní identitou. Tímto způsobem se chtěla vyhnout trestnímu stíhání za již zmiňovaný zákaz řízení. Proto vyvstalo podezření i na trestný čin poškození cizích práv.

Dívka se tedy na výzvu dostavila do příslušné policejní budovy. Tam s ní kriminalisté provedli předepsané úkony trestního řízení, po kterých si mohla dívka odejít, kam chtěla. A ona si to namířila rovnou ke svému vozidlu, které před tím zaparkovala nedaleko policejní služebny. Do toho nasedla a z ulice Péleova odjela, ale ne daleko.

Už na Evropské jí zastavila uniformovaná hlídka, opět k silniční kontrole. I těmto policistům se dívka snažila namluvit, že je někdo úplně jiný. K její smůle ale byli přítomni i kriminalisté z osmého oddělení prvního policejního obvodu, kteří přímo na místě její tvrzení vyvrátili. Policisté navíc kontrolovanou podrobili zkoušce na přítomnost drog, jejíž výsledek byl pozitivní na pervitin. Ke konzumaci se kontrolovaná přímo na místě doznala.

Na základě všech těchto skutečností se pětadvacetiletá dívka vrátila zpět na policejní služebnou, ze které chvíli před tím odjela. Tam jí vyšetřovatel rozšířil již sdělené obvinění. Proto je v tuto chvíli stíhána pro trestné činy maření výkonu úředního rozhodnutí, poškození cizích práv a ohrožení pod vlivem návykové látky. Za tyto delikty hrozí obviněné trest odnětí svobody až na tři roky.

Inzerce