TOPlist

Policisté ze 158 Dejvice zadrželi padělatele, kterého před nedávnem zadrželi kriminalisté

Když pražská policie před několika dny informovala o zadržení dvojice padělatelů, u kterých byly mimo jiné nalezeny padělané peníze, nejspíš nikdo z policistů netušil, že zadrží muže po krátké době znovu.

Vše začalo oznámením barmana z pražských Střešovic s tím, že se mu pokouší host zaplatit útratu pravděpodobně padělanou tisícikorunou. Na místo vyjeli policisté ze 158 Dejvice, kteří muže pro podezření z trestného činu zadrželi. V restauraci si dal tři piva, která chtěl očividně padělanou tisícovkou zaplatit.

Muž skončil na policejní služebně, kam dorazili kriminalisté. Ti zjistili, že se jedná o stejného muže, kterého kvůli padělání peněz zadrželi již v prosinci. Následné vyšetřování probíhalo na svobodě.

Při osobní prohlídce policisté u dotyčného zajistili dalších 7 padělaných tisícikorun. Muž byl obviněn z trestného činu a skončil v policejní cele. Policisté zažádali o jeho vzetí do vazby. Podle našich informací však soudce s největší pravděpodobností žádosti nevyhoví a tak se nabízí otázka, zda policisté nebudou muset muže zadržet znovu, až bude padělané peníze znovu dávat „do oběhu“…

Původní zpráva o zadržení padělatelů: //policejnidenik.cz/kriminaliste-zadrzeli-dva-padelatele-jeden-byl-taxikar-druhy-nezamestnany/

Inzerce